و اکنون، رسیدیم به اینجـــــــا!

 

به نام خداوند دلهای آبی

 

رسیدیم به جایی که برادر داماد سرمربی تیم(!)، به خودش اجازه میده با کاپیتان استقلال دست به یقه شه!

رسیدیم به جایی که هوادارا جمع میشن از دست لیدرا به مدیرعامل شکایت میکنن، شکایت میکنن که نمیذارن بازیکنای محبوب و بزرگ استقلال توسط هوادارای استقلال توی ورزشگاه تشویق بشن!

رسیدیم به جایی که ندیدن بازی‌های استقلال، بی‌خبر بودن از زمان بازی‌های استقلال نشونه‌ی تعصب برای هواداراست!

رسیدیم به جایی که سرسخت ترین هوادارای استقلال توی وبلاگ‌هاشون از در و دیوار و جنگ و آسمون و زمین و زمان و همه چیـــز جز بازیها و نتایج استقلال حــــرف می‌زنن!

رسوندنمون به اینجا...

به همچین جای مخوف و ترسناکی...

رسوندنمون به این روزهای سیــــاه.... اونایی که آرزو می‌کنم سیــــــــــــاه بشه روزگارشون!

آه...

 

/ 10 نظر / 42 بازدید
محب ولایت

بسـ‗_‗م الله الرحمـ‗_‗ن الرحیـ‗_‗م الحـ‗_‗مد لله رب العـ‗_‗المین اللًّهُـ‗_‗ـمَ صَّـ‗_‗ـلِ عَـ‗_‗ـلَى مُحَمَّـ‗‗ـدٍ وَ آلِ مُحَمَّـ‗_‗ـَد و عَجِّـ‗_‗ـلّ فَّرَجَهُـ‗_‗ـم سـ‗_‗لام علـ‗_‗یکم __████__████_███ __███____████__███ __███_███___██__██ __███__███████___███ ___███_████████_████ ███_██_███████__████ _███_____████__████ __██████_____█████ ___███████__█████ ______████ _██ ______________██ _______________█ _████_________█ __█████_______█ ___████________█ ____█████______█ _________█______█ _____███_█_█__█ ____█████__█_█ ___██████___█_____█████ ____████____█___███_█████ _____██____█__██____██████ ______█___█_██_______████ _________███__________██ _________██____________█ _________█ ________█ ________█ امام صادق علیه السلام فرمودند: اِعمَل بِفرائِض اللهِ تشكُن أتقَی النّاس. به واجبات الهی عمل كن تا پرهیزكارترین مردمان باشی. جهاد النفس، حدیث 242

گلبرگ مغرور

حرفات انقد قشنگ بود كه چند لحظه فقط رو خوندنشون مكث كردم ... حقيقــت محــض ... حال نـاخـوش اين روزاى مــاها ... هيشـــكدوم راضى نيستيم از اين وضعيت ... ما نخواستيم ،، به اينجا رسوندنمون .. خدا لعنـــت كنه باعث و بانيشو !! مــــــرسى از پست خيلى خــــوبت عزيزم [گل][گل]

سارایـ همیشـ ـه آبیـ

همه حرفا رو زدی..فقط میشه حرفاتو تایید کرد و گفت حرفِ ما بود.. از این مرحله به بعد هم هست مگه؟! از این بیشترم میشه بی تفاوت بود؟ به سک ســردیِ مطلق رسیدیم ... ! رسوندنمون در واقع !

آوای آبی

سلام با راه اندازی دوباره وب آوای آبی دیگه بیشتر حضورم اونجاست مطالب و بریده های روزنامه هایم دیگه اونجان ...

Hadis Amiri

آره! رسوندنمون به جایی که هوادارای هزار آتیشهٔ استقلال اصلا خبر ندارن چه خبره توی این فوتبال! رسوندنمون به جایی که مَنی که از دو ساعت قبل از شروع بازیا (از ترسِ اینکه ساعتِ بازی جا به جا بشه و بازی رو از دست بدم!) پای تلویزیون بودم، حالا نمی دونم چی به چیه و کی به کیه؟! رسوندنمون به اونجا که مَنی که جلوی همهٔ دنیا می ایستادم به عشقِ تیم محبوبم، الان فقط یه نگاه دارم و یه لبخند تلخ در برابر حرفای بقیه! رسوندنمون به جایی که همه شدن مات و مبهوتِ من و دائم از هم می پرسن: این همون حدیثی نیست که می مُرد واسه استقلال! که هیشکی جرات نداشت بگه بالای چشمِ تیمِ محبوبت اَبروئه! رسوندنمون به اینجا که شدیم بــــی خیال همـــــه چـــــی! یه مُشت عوضیِ قلدرِ قلچماقِ لمپن، تیم محبوبمون رو از چنگِ دلِ مون در آوردن که مثلا قهرمانش کنن! این قهرمانی بخوره توی سرتون که بوی گندِ کثافتش، نفسمون رو بند آورده!!! حالا کِـــی می رسه اون روزی که این بی صفتا گورشون رو گم کنن و بذارن ما نفس بکشیم؟!؟ خدا داند...! سلام عزیـــــــزم... ببخش، دلم خیلی گرفته!

پرسپولیس چوبله ای

متاسفم برای امثال شماها که تیمتون صدر جدوله ولی بازهم دست از لجاجت بر نمی دارید

Hadis Amiri

آقا یا خانوم پرسپــــولیس چوبـــــله ای! خیلی وقته دیگه حوصله ندارم مودبانه جواب امثال شماها(!) رو بدم! پس ساکت شو تا بدتر از این نگفتم!!!

پرسپولیس چوبله ای

خانوم حدیث امیری ، بنده از شما و خانوم مدیر وبلاگ انتظار حرف منطقی ندارم. پس هرچی دلت میخواد بگو. حتی بدترشم بگو. شماها مثل خوارج زمان امام علی هستید که به اسم دین از دین خارج شدند. شما استقلال رو دوست ندارید خودتون رو دوست دارید. الان هم ناچارم همون چیزی رو بهتون بگم که به لنگی ها می گم. صدر نشینی و بردها و گل های استقلال رو ببینید و بسوزید. بسوزید و همچنان در جهل خودتون بمونید

پرسپولیس چوبله ای

بله معلومه کی سوخته